• НОВИНИ

Новини

Запрошуємо до обговорення проекту науково-технічної космічної програми України

   Запрошуємо до обговорення оприлюдненого проекту Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України нв 2021-2025 роки.
   Світові івестиції в космічні проекти оцінюються в 400 млрд. дол. та зростають з темпом 5% на рік. Україна входить до десятки країн з повним циклом виготовлення космічної продукції від проектування космічних систем і ракетоносіїв до їх виробництва та експлуатації.
   Метою Програми є забезпечення ефективного використання космічного потенціалу і підвищення його впливу на розв’язання актуальних завдань соціально-економічного, екологічного, інформаційного, наукового та освітнього розвитку суспільства, забезпечення реалізації інтересів держави у сфері національної безпеки та оборони. Прийняття Програми створить умови для забезпечення економічної ефективності космічної діяльності.
  Приєднуйтесь до обговорення, будуймо наше космічне майбуття разом!

ЦПОСІ та КНП відмічає 14-річчя запуску прототипу українського супутника

EgyptSat   ЦПОСІ та КНП відмічає 14-річчя запуску прототипу українського супутника Січ-2(МС-2.8) EgyptSat-1, який стартував 17 квітня 2007 року о 06:46:34 UTC.

   З 2007 року по 2010 рік Центром проведено 804 сеанси забезпечення застосування КА. Після проведення динамічних операцій та тестування бортових комплексів КА EgyptSat-1 на 283 витку станцією УНСПІ отриманий перший знімок ДЗЗ.

Конкурс малюнків з нагоди Дня космонавтики

   З нагоди 60-річчя першого польоту людини у космос, та відзначення Міжнародного дня авіації та космонавтики, серед учнів Дунаєвецької школи мистецтв було проведено конкурс тематичного малюнку. Кожний юний жудожник за допомогою пензля та фарб мав можливість показати своє бачення безкрайнього космічного простору.

Borisova_Alina  Dmitrieva_Anastasija  Dmitrieva_Oksana
 Eriomina_Zorjana  Grushkevich_Marina  Rimarchuk_Anastasija
 Shcherba_Karina  Tuliuk_Daria  Vitvitska_Nadija